Kurbanlar İslami usullere göre Ücretsiz Kesilir


Kredi Kartı ile Satış ve Uygun Ödeme Seçenekleri

Kurbanlıklarımız doğal ortamlarında beslenmektedir.

ücretsiz adak kurban kesimiNiyet Adak, günlük taze köy yumurtası satışı yapmaktadır.

tamamen doğal ortamlarda beslenen tavuklardan alınınan taze köy yumurtalarımızı değerli müşterilerimizin beğenilerine sunuyoruz.

Doğal Köy yumurtaları ile organik beslenin...

Tesilerimizde üretilen tavuklarımızdan alınan yumurtalar sağlıklı ve besin değerleri yüksektir.

Köy yumurtası tamamen doğal yemlerle beslenmiş tavuklardan elde edilmiştir. tabir yerindeyse tavuğun altından alınıp sizlere sunulmaktadır. Suni yemlerle elde edilmiş yumurtalara aldanmayın. Fabrikasyon ilaçlarla şişirilmiş korunmuş yumurtaları yemeyin. Ürünlerimiz depoda saklanmayıp siparişe göre köy ortamından getirilmektedir.

YUMURTANIN FAYDALARI

Yapılan bir araştırma, kahvaltıda yumurta tüketmenin, vücut yağlarının yakılmasında önemli rol oynadığını ortaya koydu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü'nde yapılan araştırmaya göre , besinler içerisinde en kaliteli proteine sahip gıdanın yumurta olduğu tespit edildi . Yumurta proteini, dışarıdan alınması gerekli olan 'elzem amino asitleri' yeterli ve dengeli miktarda içerir. Yumurta sağlıklı yaşam açısından gerekli A, D, E ve B grubu vitaminleri başta olmak üzere birçok vitamini önemli oranda içerir.

Protein, vitamin ve mineral açısından oldukça zengin olan yumurta, özellikle çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimi açısından büyük önem taşır.

Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hikmet Boyacıoğlu:"Kolin içeren yumurta, beynin gelişiminde önemli rol oynamaktadır. Yumurtanın faydaları saymakla bitmez. Yumurta konusunda dünyanın farklı ülkelerindeki üniversitelerde çeşitli araştırmalar yapılıyor. ABD'de bir üniversitede yapılan araştırmada, kahvaltıda yumurta yemenin vücut yağının kaybedilmesinde etkili olduğu belirlendi. Yağsız kas kitlesinin korunmasına yardımcı olan 'lösin' amino asidinin zengin bir kaynağı olan yumurta, vücut yağının yakılmasında önemli rol oynuyor."

Üniversitede 10 hafta süreli yapılan araştırmada, kahvaltıda yumurta, düşük yağlı süt ürünleri ve yağsız et gibi 'lösin' amino asidince zengin protein tüketen kişilerin, kahvaltılarında karbonhidratça zengin bir diyetle beslenen kişilere kıyasla iki kat daha fazla yağ kaybettiklerinin belirlendi, böylece yumurtanın farklı bir faydası daha tespit edildi.

 

Firmamız 365 gün haftanın 7 günü açıktır